Sentralbord 71 24 02 80 eller post@teatretvart.no

Teatret Vårt er registrert for å motta elektronisk faktura (EHF).    
faktura@teatretvart.no

Org.nr. NO 930 569 046 MVA

Molde
Teatret Vårt, Plassen
Gørvellplassen 1
6413 Molde

Postboks 70
6401 Molde

Billettkontor Plassen
71 24 02 90
billett@teatretvart.no

Ålesund
Postboks 40
6001 Ålesund

Administrasjon og økonomi

Kristian Lykkeslet Strømskag
teatersjef
952 26 547
kristian@teatretvart.no

Knut Lidvard Høgset
direktør
909 80 157
knut@teatretvart.no

Halvard Fiksdal
plansjef
901 14 804
halvard@teatretvart.no

Elin Nyheim 
produksjonssjef
958 51 908
elin@teatretvart.no

Gunn Talstad
administrasjonssekretær
936 39 011
gunn@teatretvart.no

Bente Maridal Hoflandsdal
regnskapsleder
900 99 336
bente@teatretvart.no

Monica Hagset
økonomikonsulent
901 77 033
monica@teatretvart.no

Kunstnerisk ledelse

Kristian Lykkeslet Strømskag
teatersjef
952 26 547
kristian@teatretvart.no

Zezé Kolstad
avdelingsleder scenekunst for barn og unge
466 62 051
zeze@teatretvart.no

Scenekunst for barn og unge

Zezé Kolstad
avdelingsleder scenekunst for barn og unge
466 62 051
zeze@teatretvart.no

Jeanett Lillevold
produksjonsmedarbeider
949 79 140
jeanett@teatretvart.no

Roy Carlsen
multitekniker
908 29 271
roy@teatretvart.no



Salg og marked

Solveig Dyrnes
salgsleder
480 59 703 
solveig@teatretvart.no

Stine Melbø
formidlingsleder
472 57 233 
stine@teatretvart.no


Skole og formidling

Stine Melbø
formidlingsleder
472 57 233
stine@teatretvart.no

Presse og informasjon

Rolf-Inge Pedersen Hjelseth
informasjonsleder
909 19 737
rolfinge@teatretvart.no


Plan og produksjon

Halvard Fiksdal
plansjef
901 14 804
halvard@teatretvart.no

Elin Nyheim 
produksjonssjef
958 51 908
elin@teatretvart.no


Georgina Alexander
inspisient (permisjon)
954 15 575
georgina@teatretvart.no

Sebastian Wie Murphy
inspisient
980 57 425
sebastian@teatretvart.no 

Tora Heggdal Brevik
inspisient
469 76 080
tora@teatretvart.no

Teknisk avdeling

Svein Larsen
teknisk leder
951 82 912 
svein@teatretvart.no

Lasse Skrivarhaug
tekniker
959 37 343
lasse@teatretvart.no

Ingvar Kristensen
tekniker
913 13 743
ingvar@teatretvart.no



Jonas P A Fuglseth
tekniker
970 46 420
jonas@teatretvart.no

Roy Carlsen
tekniker
908 29 271
roy@teatretvart.no



Verksteder

Aleksandar Panayotov
snekker/tekniker
468 52 080
aleksandar@teatretvart.no

Tore Hagseth
rekvisitør/tekniker
958 06 521
tore@teatretvart.no

Morten Røysland Vaagsether
metallarbeider
480 47 276
morten@teatretvart.no


Elin Berg
kostymetilvirker
988 96 766
elin.berg@teatretvart.no

Vilde Pettersen 
kostymetilvirker
479 09 533
vilde@teatretvart.no

Kafé Kurt

Kafé Kurt
911 31 545
kafe@teatretvart.no

Mohammed Zbidi 
leder Kafé Kurt
998 59 697
zbidi@teatretvart.no