tirsdag 27.2. kl 19.00
Til oss - fra de eldste
Kultursalen, Tingvoll Fjordhotell, Tingvoll
onsdag 28.2. kl 18.00
Det mørke fortet
Surnadal kulturhus, Surnadal
torsdag 29.2. kl 18.00
Det mørke fortet
Sunndal kulturhus, Sunndal
torsdag 29.2. kl 19.30
Medea
Teatret Vårt, Molde
fredag 1.3. kl 18.00
Det mørke fortet
Rauma kulturhus, Åndalsnes
fredag 1.3. kl 19.30
Medea
Teatret Vårt, Molde
lørdag 2.3. kl 18.00
Medea
Teatret Vårt, Molde
søndag 3.3. kl 18.00
Det mørke fortet
Parken kulturhus, Ålesund
mandag 4.3. kl 18.00
Det mørke fortet / EKSTRAFORESTILLING
Parken kulturhus, Ålesund
tirsdag 5.3. kl 18.00
Det mørke fortet
Ørsta kulturhus, Ørsta
fredag 8.3. kl 18.00
Er mikrofonen min på?
Arbeideren kulturhus, Ålesund
Utsolgt
fredag 8.3. kl 19.30
Medea
Teatret Vårt, Molde
lørdag 9.3. kl 18.00
Er mikrofonen min på?
Arbeideren kulturhus, Ålesund
Utsolgt
lørdag 9.3. kl 18.00
Medea
Teatret Vårt, Molde
mandag 11.3. kl 19.00
Er mikrofonen min på?
Storfjord kulturhus, Stranda
tirsdag 12.3. kl 19.00
Til oss - fra de eldste
Landsbyhuset Breidablik, Larsnes
onsdag 13.3. kl 19.00
Er mikrofonen min på?
Ørsta kulturhus, Ørsta
torsdag 14.3. kl 18.30
Åpning av Teaterfest
Kafé Kurt, Molde
torsdag 14.3. kl 18.45
Bestevenn-vennekveld
Kafé Kurt, Molde
torsdag 14.3. kl 20.00
My dinner with Putin
Teatret Vårt, Molde
fredag 15.3. kl 19.00
Melankomiker
Teatret Vårt, Molde
fredag 15.3. kl 19.30
Er mikrofonen min på? | Teaterfest
Storyville, Molde
fredag 15.3. kl 20.30
Allmennquiz for allmennheten med Espen Iversen
Kafé Kurt, Molde
lørdag 16.3. kl 18.00
Er mikrofonen min på?
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 16.3. kl 19.00
Kakerlakk
Teatret Vårt, Molde
lørdag 16.3. kl 19.30
Varm melk med honning
Storyville, Molde
lørdag 16.3. kl 21.30
Konsert med Tuva Halse og Arne Torvik
Kafé Kurt, Molde
søndag 17.3. kl 18.00
TIl oss fra de eldste | Teaterfest
Teatret Vårt, Molde
Få billetter
søndag 17.3. kl 19.00
Ettersnakk med Astrid Overaa og Bitten Linge
Teatret Vårt, Molde
mandag 18.3. kl 19.30
Til oss - fra de eldste
Storyville, Molde
Utsolgt
tirsdag 19.3. kl 13.00
TIl oss fra de eldste | Matiné
Storyville, Molde
Utsolgt
tirsdag 19.3. kl 19.30
Til oss - fra de eldste
Storyville, Molde
onsdag 20.3. kl 19.30
Til oss fra de eldste | EKSTRA
Storyville, Molde
Få billetter
fredag 5.4. kl 19.00
Til oss - fra de eldste
Løvenvold Theater, Ålesund
lørdag 6.4. kl 19.00
Til oss - fra de eldste
Løvenvold Theater, Ålesund
søndag 7.4. kl 18.00
Til oss - fra de eldste
Fosnavåg konserthus, Fosnavåg
fredag 12.4. kl 18.00
Norsk Sangbok | URPREMIERE
Teatret Vårt, Molde
lørdag 13.4. kl 14.00
Til oss - fra de eldste
Storfjord kulturhus, Stranda
søndag 14.4. kl 18.00
Til oss - fra de eldste
Ørsta kulturhus, Ørsta
tirsdag 16.4. kl 19.30
Norsk sangbok
Teatret Vårt, Molde
onsdag 17.4. kl 19.30
Norsk sangbok
Teatret Vårt, Molde
torsdag 18.4. kl 13.00
Norsk sangbok
Teatret Vårt, Molde
lørdag 20.4. kl 19.00
Norsk sangbok
Surnadal kulturhus, Surnadal
søndag 21.4. kl 19.00
Norsk sangbok
Festiviteten, Kristiansund
tirsdag 23.4. kl 19.00
Norsk sangbok
Storfjord kulturhus, Stranda
onsdag 24.4. kl 19.00
Norsk sangbok
Rauma kulturhus, Åndalsnes
lørdag 27.4. kl 19.00
Norsk sangbok
ID-huset, Brattvåg
søndag 28.4. kl 19.00
Norsk sangbok
Parken kulturhus, Ålesund
tirsdag 7.5. kl 19.30
Norsk sangbok
Teatret Vårt, Molde
onsdag 8.5. kl 19.30
Norsk sangbok
Teatret Vårt, Molde
tirsdag 14.5. kl 19.30
Norsk sangbok
Teatret Vårt, Molde
onsdag 15.5. kl 19.30
Norsk sangbok
Teatret Vårt, Molde
mandag 9.9. kl 16.30
Fantorangen på teater
Teatret Vårt, Molde
mandag 9.9. kl 18.00
Fantorangen på teater
Teatret Vårt, Molde
Få billetter
torsdag 17.10. kl 19.00
Bare Elling
Bjørnsonhuset, Molde
lørdag 16.11. kl 18.00
Per Hansen - en trofast mann/ oskkaldas almmái
Bjørnsonhuset, Molde
onsdag 22.1.25 kl 18.00
Torn & Rose
Teatret Vårt, Molde
torsdag 23.1.25 kl 18.00
Torn & Rose
Teatret Vårt, Molde
fredag 24.1.25 kl 18.00
Torn & Rose
Teatret Vårt, Molde