onsdag 18.5. kl 12.00
Lunsj med Vivi Sunde på Kneippen
Kneippen, Moldetorget, Molde
torsdag 19.5. kl 08.00
Frokost med Johanna Mørck på Fole Godt
Fole Godt, Outzen strøket, Molde
torsdag 19.5. kl 12.00
Lunsj med Johanna Mørck på Den gode smak
Den gode smak, Moldetorget, Molde
fredag 20.5. kl 18.00
Festaften Teatret Vårt 50 år
Teatret Vårt, Molde
Få billetter
lørdag 21.5. kl 12.00
Tre griser og en ulv
Taket, Plassen, Molde
Få billetter
lørdag 21.5. kl 13.00
Kakefest på taket!
Takterrassen, Plassen, Molde
lørdag 21.5. kl 14.00
Festaften Teatret Vårt 50 år
Teatret Vårt, Molde
lørdag 21.5. kl 15.00
Tre griser og en ulv
Taket, Plassen, Molde
lørdag 21.5. kl 18.00
Festaften Teatret Vårt 50 år
Teatret Vårt, Molde
søndag 22.5. kl 12.00
Tre griser og en ulv
Taket, Plassen, Molde
søndag 22.5. kl 14.00
Tre griser og en ulv
Taket, Plassen, Molde
søndag 22.5. kl 15.00
Skriblerier og melodonter
Teatret Vårt, Molde
søndag 22.5. kl 16.30
Historisk tilbakeblikk
Teatret Vårt, Molde
søndag 22.5. kl 18.00
Festaften Teatret Vårt 50 år
Teatret Vårt, Molde
tirsdag 24.5. kl 18.00
Tre griser og en ulv
Taket, Plassen, Molde
onsdag 25.5. kl 18.00
Tre griser og en ulv
Taket, Plassen, Molde
lørdag 11.6. kl 18.00
Tre griser og en ulv
Tueneset, Ålesund
søndag 12.6. kl 12.00
Tre griser og en ulv
Tueneset, Ålesund
søndag 12.6. kl 14.00
Tre griser og en ulv
Tueneset, Ålesund
lørdag 20.8. kl 18.00
Den som henger i en tråd
Teatret Vårt, Molde
onsdag 24.8. kl 19.30
Den som henger i en tråd
Teatret Vårt, Molde
torsdag 25.8. kl 19.30
Den som henger i en tråd
Teatret Vårt, Molde
fredag 26.8. kl 19.30
Den som henger i en tråd
Teatret Vårt, Molde
onsdag 31.8. kl 19.30
Den som henger i en tråd
Teatret Vårt, Molde
torsdag 1.9. kl 19.30
Den som henger i en tråd
Teatret Vårt, Molde
fredag 2.9. kl 19.30
Den som henger i en tråd
Teatret Vårt, Molde
lørdag 3.9. kl 18.00
Den som henger i en tråd
Teatret Vårt, Molde
onsdag 7.9. kl 19.00
Den som henger i en tråd
Festiviteten, Kristiansund
fredag 9.9. kl 19.00
Den som henger i en tråd
Rauma kulturhus, Åndalsnes
søndag 11.9. kl 19.00
Den som henger i en tråd
Aukra kulturhus, Aukra
tirsdag 13.9. kl 16.30
Riksteatret - Mio, min Mio
Teatret Vårt, Molde
tirsdag 13.9. kl 18.30
Riksteatret - Mio, min Mio
Teatret Vårt, Molde
onsdag 14.9. kl 16.30
Riksteatret - Mio, min Mio
Teatret Vårt, Molde
onsdag 14.9. kl 18.30
Riksteatret - Mio, min Mio
Teatret Vårt, Molde
lørdag 17.9. kl 18.00
Puls
Sjøborg kulturhus, Ulsteinvik
tirsdag 20.9. kl 18.00
Puls
Surnadal kulturhus, Surnadal
onsdag 21.9. kl 18.00
Puls
Sunndal kulturhus, Sunndal
onsdag 21.9. kl 19.00
Riksteatret - Ved målet
Teatret Vårt, Molde
torsdag 22.9. kl 18.00
Puls
Rauma kulturhus, Åndalsnes
lørdag 1.10. kl 21.00
Tore Sagen gjør standup
Bjørnsonhuset, Molde
tirsdag 4.10. kl 18.00
Puls
Arbeideren kulturhus, Ålesund
onsdag 5.10. kl 18.00
Puls
Arbeideren kulturhus, Ålesund
torsdag 6.10. kl 18.00
Puls
Arbeideren kulturhus, Ålesund
lørdag 8.10. kl 18.00
Puls
Festiviteten, Kristiansund
lørdag 15.10. kl 18.00
Tvillingene
Teatret Vårt, Molde
Få billetter
tirsdag 18.10. kl 19.30
Tvillingene
Teatret Vårt, Molde
onsdag 19.10. kl 18.00
Puls
Arbeideren kulturhus, Ålesund
onsdag 19.10. kl 19.30
Tvillingene
Teatret Vårt, Molde
torsdag 20.10. kl 18.00
Puls
Arbeideren kulturhus, Ålesund
torsdag 20.10. kl 19.30
Tvillingene
Teatret Vårt, Molde
lørdag 22.10. kl 16.00
Puls
Arbeideren kulturhus, Ålesund
søndag 23.10. kl 18.00
Puls
Arbeideren kulturhus, Ålesund
søndag 23.10. kl 18.00
Tvillingene
Ørsta kulturhus, Ørsta
mandag 24.10. kl 19.00
Tvillingene
Storfjord kulturhus, Stranda
tirsdag 25.10. kl 19.00
Tvillingene
Parken kulturhus, Ålesund
onsdag 26.10. kl 18.00
Tvillingene
Parken kulturhus, Ålesund
torsdag 27.10. kl 19.00
Tvillingene
ID-huset, Brattvåg
fredag 28.10. kl 19.00
Tvillingene
Festiviteten, Kristiansund
søndag 30.10. kl 18.00
Puls
Teatret Vårt, Molde
mandag 31.10. kl 19.00
Tvillingene
Fosnavåg konserthus, Fosnavåg
tirsdag 1.11. kl 18.00
Puls
Teatret Vårt, Molde
tirsdag 1.11. kl 19.00
Tvillingene
Sjøborg kulturhus, Ulsteinvik
onsdag 2.11. kl 18.00
Puls
Teatret Vårt, Molde
torsdag 3.11. kl 18.00
Puls
Teatret Vårt, Molde
torsdag 3.11. kl 19.00
Tvillingene
Surnadal kulturhus, Surnadal
fredag 4.11. kl 19.00
Tvillingene
Sunndal kulturhus, Sunndal
søndag 6.11. kl 18.00
Puls
ID-huset, Brattvåg
søndag 6.11. kl 19.00
Tvillingene
Rauma kulturhus, Åndalsnes
mandag 7.11. kl 18.00
Puls
Storfjord kulturhus, Stranda
tirsdag 8.11. kl 18.00
Puls
Fosnavåg konserthus, Fosnavåg
tirsdag 8.11. kl 19.30
Tvillingene
Teatret Vårt, Molde
onsdag 9.11. kl 18.00
Puls
Ørsta kulturhus, Ørsta
onsdag 9.11. kl 19.30
Tvillingene
Teatret Vårt, Molde
torsdag 10.11. kl 19.30
Tvillingene
Teatret Vårt, Molde
fredag 11.11. kl 19.30
Tvillingene
Teatret Vårt, Molde
tirsdag 15.11. kl 18.00
Da e va lita
Martin Linge-huset, Valldal
tirsdag 15.11. kl 19.30
Tvillingene
Teatret Vårt, Molde
onsdag 16.11. kl 19.30
Tvillingene
Teatret Vårt, Molde
torsdag 17.11. kl 19.30
Tvillingene
Teatret Vårt, Molde
fredag 18.11. kl 19.30
Tvillingene
Teatret Vårt, Molde
lørdag 19.11. kl 18.00
Tvillingene
Teatret Vårt, Molde
søndag 20.11. kl 18.00
Da e va lita
Framtun, Rogne
mandag 21.11. kl 18.00
Da e va lita
Aukra kulturhus, Aukra
tirsdag 22.11. kl 18.00
Da e va lita
Landsbyhuset Breidablik, Larsnes
onsdag 23.11. kl 18.00
Da e va lita
Myra kulturhus, Vestnes
torsdag 24.11. kl 18.00
Da e va lita
Sykkylven kulturhus, Sykkylven
tirsdag 29.11. kl 18.00
Da e va lita
Kårvåghallen, Averøy
onsdag 30.11. kl 18.00
Da e va lita
Veiholmen samfunnshus, Smøla
torsdag 1.12. kl 18.00
Da e va lita
Aure Arena, Aure
søndag 4.12. kl 18.00
Da e va lita
Tingvoll Økopark, Tingvoll
lørdag 25.2.23 kl 19.30
KNUT MARIUS 2023 – Turbo Tour Volum II
Teatret Vårt, Molde